Business information

As a company that supports business transparency, Positive Ltd provides all of the relevant business information via its internet website. Anyone who is interested may also look at Positive’s business deals via websites of official state institutions such as the Serbian Business Registers Agency, National Bank of Serbia and others. Positive Ltd holds that public business dealings and sharing of ideas and technologies the best way to achieve quality cooperation with clients and partners.

Name POSITIVE
Legal status Ltd
Location NOVI SAD
Address DANILA KIŠA 5
Postal Code 21000
PIB 100276510
Company number 08695407
Registration Form Number 132664606
Šifra delatnosti 2620
Business banks: BANCA INTESA:

160-10953-03

OTP BANKA:

325-9500700014853-62

Erste Banka

340-11013818-71

Commercial Court Registry Number 1-20950 Novi Sad
Phone number 021/472-03-88
e-mail office@positive.rs
Website www.positive.rs
Legal Representative Miljan Radanović
Authorized Personnel Đorđe Medaković
Authorized Personnel Darko Perović
Authorized Personnel Stanislava Ilić

 

Accounts List

Bank Name Account Number
NLB banka A.D.- Beograd 310-0000000216425-62
Banca Intesa A.D.- Beograd 160-0000000390077-53
Agroindustrijska komercijalna banka AIK banka akcionarsko društvo, Beograd 105-0000000815035-03
Unicredit Bank Srbija A.D.- Beograd 170-0030022074000-55
Komercijalna banka A.D.- Beograd 205-0000000226945-96
Eurobank A.D.- Beograd 250-2030001575770-23
Erste Bank A.D.- Novi Sad 340-0000011013818-71
Banca Intesa A.D.- Beograd 160-0000000010953-03
Banca Intesa A.D.- Beograd 160-0000000932773-13
Halkbank Akcionarsko društvo Beograd 155-0000000028883-79
Societe Generale banka Srbija A.D.- Beograd 275-0010229333148-14
OTP banka Srbija A.D.- Novi Sad 325-9500700014853-62

Besplatan snimak stanja

Da li koristite programe iz Microsoft Office paketa?

Gde se koriste licence?

Da li imate servere?

Namena servera

Da li koristite poslovnu aplikaciju?

Računarska mreža

Aktivna mrežna oprema

Pasivna mrežna oprema

Da li vršite redovan backup sistema?

Na koji način pravite backup?

Ručni backup

Automatski backup

Koliko često radite backup?

Koju vrstu internet konekcije posedujete?

Da li posedujete sajt i domen?

Da li koristite poslovni email?

Da li imate IT službu

Da li imate spoljašnje saradnike koji održavaju informacioni sistem?

Da li su spoljašnji saradnici zaduženi za održavanje kompletnog informacionog sistema?

14 + 11 =