Select Page

Poslovni podaci

Kao kompanija koja podržava transparentnost poslovanja, Positive pruža sve relevantne poslovne informacije putem svog internet sajta. Zainteresovani mogu da dobiju uvid u  poslovanje Positive-a i preko sajtova zvaničnih državnih institucija kao što su Agencija za privredne registre, Narodna banka Srbije i druge. Positive smatra da je javnost poslovanja i deljenje ideja i tehnologija najbolji način da se ostvari kvalitetna saradnja sa klijentima i partnerima.
Naziv preduzećaPOSITIVE
Pravna formaDOO
SedišteNOVI SAD
AdresaDANILA KIŠA 5
Poštanski broj21000
PIB100276510
Matični broj08695407
Broj evidencione prijave /EPPDV/132664606
Šifra delatnosti2620
Poslovne banke:BANCA INTESA:

160-10953-03

OTP BANKA:

325-9500700014853-62

Erste Banka

340-11013818-71

Broj registra kod Trgovinskog suda1-20950 Novi Sad
Broj telefona021/472-03-88
e-mailoffice@positive.rs
WEB stranicawww.positive.rs
Zakonski zastupnikMiljan Radanović
Ovlašćeno liceĐorđe Medaković
Ovlašćeno liceDarko Perović
Ovlašćeno liceStanislava Ilić

 

Spisak računa

NAZIV BANKEBROJ RAČUNA
NLB banka A.D.- Beograd310-0000000216425-62
Banca Intesa A.D.- Beograd160-0000000390077-53
Agroindustrijska komercijalna banka AIK banka akcionarsko društvo, Beograd105-0000000815035-03
Unicredit Bank Srbija A.D.- Beograd170-0030022074000-55
Komercijalna banka A.D.- Beograd205-0000000226945-96
Eurobank A.D.- Beograd250-2030001575770-23
Erste Bank A.D.- Novi Sad340-0000011013818-71
Banca Intesa A.D.- Beograd160-0000000010953-03
Banca Intesa A.D.- Beograd160-0000000932773-13
Halkbank Akcionarsko društvo Beograd155-0000000028883-79
Societe Generale banka Srbija A.D.- Beograd275-0010229333148-14
OTP banka Srbija A.D.- Novi Sad325-9500700014853-62