Izaberite stranicu

Poslovni podaci

Kao kompanija koja podržava transparentnost poslovanja, Positive pruža sve relevantne poslovne informacije putem svog internet sajta. Zainteresovani mogu da dobiju uvid u  poslovanje Positive-a i preko sajtova zvaničnih državnih institucija kao što su Agencija za privredne registre, Narodna banka Srbije i druge. Positive smatra da je javnost poslovanja i deljenje ideja i tehnologija najbolji način da se ostvari kvalitetna saradnja sa klijentima i partnerima.
Naziv preduzećaPOSITIVE
Pravna formaDOO
SedišteNOVI SAD
AdresaDANILA KIŠA 5
Poštanski broj21000
PIB100276510
Matični broj08695407
Broj evidencione prijave /EPPDV/132664606
Šifra delatnosti2620
Poslovne banke:BANCA INTESA:

160-10953-03

OTP BANKA:

325-9500700014853-62

Erste Banka

340-11013818-71

Broj registra kod Trgovinskog suda1-20950 Novi Sad
Broj telefona021/472-03-88
e-mail[email protected]
WEB stranicawww.positive.rs
Zakonski zastupnikMiljan Radanović
Ovlašćeno liceĐorđe Medaković
Ovlašćeno liceDarko Perović
Ovlašćeno liceStanislava Ilić

 

Spisak računa

NAZIV BANKEBROJ RAČUNA
NLB banka A.D.- Beograd310-0000000216425-62
Banca Intesa A.D.- Beograd160-0000000390077-53
Agroindustrijska komercijalna banka AIK banka akcionarsko društvo, Beograd105-0000000815035-03
Unicredit Bank Srbija A.D.- Beograd170-0030022074000-55
Komercijalna banka A.D.- Beograd205-0000000226945-96
Eurobank A.D.- Beograd250-2030001575770-23
Erste Bank A.D.- Novi Sad340-0000011013818-71
Banca Intesa A.D.- Beograd160-0000000010953-03
Banca Intesa A.D.- Beograd160-0000000932773-13
Halkbank Akcionarsko društvo Beograd155-0000000028883-79
Societe Generale banka Srbija A.D.- Beograd275-0010229333148-14
OTP banka Srbija A.D.- Novi Sad325-9500700014853-62

Besplatan snimak stanja

Da li koristite programe iz Microsoft Office paketa?

Gde se koriste licence?

Da li imate servere?

Namena servera

Da li koristite poslovnu aplikaciju?

Računarska mreža

Aktivna mrežna oprema

Pasivna mrežna oprema

Da li vršite redovan backup sistema?

Na koji način pravite backup?

Ručni backup

Automatski backup

Koliko često radite backup?

Koju vrstu internet konekcije posedujete?

Da li posedujete sajt i domen?

Da li koristite poslovni email?

Da li imate IT službu

Da li imate spoljašnje saradnike koji održavaju informacioni sistem?

Da li su spoljašnji saradnici zaduženi za održavanje kompletnog informacionog sistema?

13 + 6 =